Жастар апталығының аясында 1-курс студенттері  мен пән оқытушылары, сондай-ақ колледж қызметкерлерінен құралған командалардың қатысуымен «Art класс» декорлық байқауы өткізілді.

World Skills чемпионатының жеңімпазы Жұмағазы Жазира жетекшілік еткен команда әртүрлі шоколадтан жасалған мерекелік туынды ұсынса, чемпионат  жүлдегері Махмутов Еркебұланның тобы ұн өнімдерінен құрастырылған 8 наурызға арналған композиция жасап шықты. Байқау болашақ кәсіби мамандарды дайындауда шығармашылық талпыныстың қажеттігі, шынайы ізденіске, жаңа идеяларға технологиялық кең мүмкіндіктер бар екендігін айқындап берді. Декорлық туындының бірі алғыс айту күніне орай Нұр-Сұлтан қаласының  Жастар театрының ұжымына тарту етілді.