WorldSkills қозғалысы – бұл әрбір қатысушының өз шеберлігін  көрсетуге мүмкіндік беретін, қалалық, республикалық, әлемдік деңгейде үздік болуға жол ашылатын  ең беделді мамандықтар чемпионаты!    Астана қаласы әкімдігінің «Қоғамдық  тамақтандыру және сервис колледжі»  шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік комммуналдық кәсіпорны бірнеше жылдар бойына WorldSkills қозғалысының белсенді қатысушы болып келеді.    Оқу орнында ерекше үлгідегі іс-шара болып өтті. Республикалық чемпионатқа қатысып 1 бірінші орын, 3 екінші орын, 1 алтын медальон алған және 100 үздік студенттер санатынан көрінген жеңімпаздарға құрмет көрсетілді.