Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжінде 1 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орай мерекелік шаралар тізбесі белгіленіп, жүзеге асырылуда. Тұсаукесер «Елін сүйген, елі сүйген-Елбасы» тақырыбында Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің депутаты, Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі, Геннадий Геннадиевич Шиповскихпен кездесумен басталды. Құрметті қонақтың Елбасымен кездесу сәттерінен жүрек тебірентерлік естеліктері студент-жастардың қызығушылығын тудырды. Елбасының Тәуелсіз Қазақстанның қарыштап дамуына қосқан өлшеусіз еңбегінің нәтижесі кеңінен әңгіме арқауы арналды. Сонымен қатар, қоғам, жастар, ұлт және т.б. тақырыптар төңірегінде емен-жарқын пікіралмасулар болды.