Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжінде колледж директоры З.А.Клышбаеваның бастамасы бойынша әкімшілік-педагогикалық ұжым мүшелерінің толық қатысуымен онлайн режимде отырыс өтті.

Күн тәртібінде төтенше жағдайға байланысты пандемия кезінде қашықтан білім беру технологияларымен онлайн режимде білім беру процесінің жүзеге асуы туралы бөлімдер бойынша әкімшілік ұжымның және кейбір ұжым мүшелерінің есептері мен ұсыныс-пікірлері, ойлары тыңдалды. Сонымен қатар, З. Арапқызы қашықтықтан оқыту технологиялары негізінде оқытуды ұйымдастыру мониторингісін жүзеге асыру үшін атқарылатын барлық жұмыстарды дұрыс ұйымдастыруды, студенттермен және олардың ата-аналарымен үнемі байланыста болуды жіті қадағалауды, кез-келген жағдайды бақылауда ұстауды ескертті. Ұжымды бірлікке, қамқорлыққа, ауызбіршілікке шақыра келе, өз ойын:«жұмыла көтерген- жүк жеңіл», – болады деп аяқтады.