Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі Халықаралық аспаздар күніне арналған «Шеберлік, шығармашылық, аспаздық өнерде жастарды іздеу» («Ural Professional Cooking Cup») атты IX Халықаралық фестивалге қатысты.

Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі Халықаралық аспаздар күніне арналған «Шеберлік, шығармашылық, аспаздық өнерде жастарды іздеу» («Ural Professional Cooking Cup») атты IX Халықаралық фестивалге қатысып, жүлделі орындарға ие болды: 1 орын – Красовская А.В, Есиповская Н.В, ө/о шеберлері, «Үйлену той бәліші» номинациясы, 2 орын – Досмаилова А.Т, «Бірге – біз күштіміз» номинациясы. Студенттер: 1 орын – Буздаева Л,Жаксылык З,2 орын – Барлыбай А, Батаузова Ж, Куандыкова А, Мухамади И.