11.10.19ж. Нұр-Сұлтан қ. «Қоғамдық тамақтандыруу және сервис колледжі» МКҚК базасында “Astaufest 2019” халықаралық гастрономиялық фестивалінің салтанатты жабылуы өтті. Колледж директоры З. Қылышбаева барлық шетелдік және отандық қатысушыларға алғысын білдірді және аталмыш фестивальдің пайда болу тарихын айтты.

Конкурс жеңімпаздары бес номинация бойынша марапатталды: 1. «Шеф кондитер» (жеңімпаз-ө/о шебері Дяткова Е. А., Павлодар қ., Қазақстан) 2. «Арт-класс» (жеңімпазы-Кенесары Г., Нұр-Сұлтан қ., Қазақстан) 3. «Бас аспазшы» (жеңімпаз-маман.студенттер арасында – Нұрбекова Н. Н., Өскемен қ., Қазақстан), 4. «Сервис-класс» (жеңімпаздары Дусин П., Мартынова О., Екатеринбург қ., Ресей), 5. «Студенттік түскі ас» (жеңімпаздары – Трегубенко Г., Ким Д., Алматы қ., Қазақстан).

Фестивальге қатысушылардың барлығы риза болып, директор З. Қылышбаеваға және колледж ұжымына осындай тамаша фестивальді ұйымдастырғаны үшін, жылы қабылдағаны үшін алғыстарын білдірді. «Солнечный мир» орталығының директорыЕ. Чеботаревская мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған “Блинный рай” іс-шарасын ұйымдастырғаны үшін З. Клышбаеваға Алғыс хат табыс етті.