Нұр-Сұлтан қаласы «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің ұйымдастыруымен «Алаш мұрасы рухани жаңғырудың қайнар көзі» тақырыбында онлайн-конференция болып өтті. Шара барысында колледж педагогтары мен өндірістік оқыту шеберлері Л.Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университетінің журналистика және саясаттану факультетінің деканы, филология ғылымдарының кандидаты, профессор Сақ Қайрат Өмірбайұлының Алаш қайраткерлерінің еңбегімен бүгінгі таңға жеткен шығармашылық мұрасын Рухани жаңғыру идеясымен байланысу тетіктерін ашатын кең ауқымды дәрісін тыңдады. Конференция барысы алаш идеясының өміршеңдігін насихаттаған дискуссиялық алаңға айналып, көкейдегі түйткілді сұрақтарға ғылыми негізделген тұшымды жауаптар берілді.