Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжінің ұжымы наурыз мерекесі қарсаңында Гүлнар Алманқызы Қазыбаеваны, Әсия Кабиденқызы Шуакованы, Нелли Александровна Дуденконы, Атакулов Қалдыбек Дүйсенұлын құрметті демалысқа шығарып салу салтанатын өткізді. Қасиетті мамандықтың ауыр жүгі мен жауапкершілігін абыроймен көтере отырып көп жылғы еңбектің жемісін көру, зейнет жасының берекесін сезіп, мәнді – мағыналы өмір сүру, денсаулық пен қажымас қайрат, мағынаға толы сәттер мен қызығы таусылмас күндері көп болсын деген көптің тілегі айтылып, естелік хаттар мен арнайы сый-сияпат көрсетілді.