Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі» МКҚК 100 сұранысқа ие және жаңа кәсіптер (мамандықтар) тізімі бойынша «Жас маман» жобасының қатысушысы болып табылады.

Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі» МКҚК  100 сұранысқа ие және жаңа кәсіптер (мамандықтар) тізімі бойынша  «Жас маман» жобасының қатысушысы болып табылады.

2021 жылдың 1 наурыз күні оқу орнының «Құзыреттілік орталығы» мен WorldSkills халықаралық стандарттарына сәйкес танымал және басым бағыттар бойынша жоғары білікті кадрларды даярлау жөніндегі оқу-жаттығу лагерінде келелі кездесу өтіп, оған ҚР БҒМ ТжКБ департаментінің директоры Н.Ж.Оспанова, «TALAP», ҰАҚ вице-президенті міндетін атқарушы С.М.Татибеков, Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының депутаттары, білім басқармасының өкілдері қатысты.

Кездесуге қатысушыларға «Аспаздық студия» алаңында «Молекулярлық асхана» жүйесіндегі заманауи  гастрономиялық технологиялар таныстырылды.