Мамандық таңдау мәселесі жоғары сынып оқушыларының алдында әрдайым тұрады, ал қазір ол біздің қоғамда болып жатқан өзгерістерге байланысты өзекті болып отыр. Студенттердің көптеген жаңа мамандықтар туралы ақпараты аз, ал дәстүрлі мамандықтар айтарлықтай өзгерістерге ұшырайды. Еңбек нарығының сұранысы, кәсіптің адамға және оның жеке ерекшеліктеріне қойылатын талаптары сияқты факторларды ескере отырып жасалған кәсіби таңдау кәсіпті сәтті игерудің, еңбек қызметіне үйлесімді кірудің, бәсекеге қабілетті кәсіпқойдың қалыптасуының, сайып келгенде, оның отбасының әл – ауқатының маңызды шартына айналатыны бәріне түсінікті.

Кәсіптік бағдар бойынша колледжімізде өткен іс-шара.

Іс-шара барысында барлық санитарлық нормалар сақталды.