Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжінің директоры, экономика ғылымдарының кандидаты Клышбаева Зәуре Арапқызы 1 және 2 курс студенттерімен онлайн-конференция өткізді. Дүние жүзіне тараған індетке байланаысты жарияланған карантин кезеңінде қашықтықтан оқытуды жүзеге асыру, білім мен біліктілікті арттыру, қосымша білім алу, шеберлікті жетілдіру, бос уақытты тиімді пайдалану, жеке даму траекториясын қалыптастыру т.б. мәселелер білімгерлермен болған емен-жарқын пікір алмасудың негізгі тақырыбына айналды. Колледж директоры мен студенттер өздерін толғандыратын жекелеген тақырыптар бойынша апта сайын кездесіп тұруға мәміле жасады.