Бүгін 2020 жылдың 7 ақпанында Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжінде «WELCOME» атты Ашық есік күні өтті.

Аталған іс-шараға Нұр-Сұлтан қаласының «АТАМЕКЕН» ұлттық кәсіпкерлер палатасы, Нұр-Сұлтан қаласының жұмыспен қамту орталығының өкілдері, әлеуметтік серіктестіктер, «Еңбек» Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламаға қатысушылар мен бітірушілері қатысты.
Іс-шараның мақсаты: халықты жұмыспен нәтижелі қамтуға жәрдемдесу және азаматтарды кәсіпкерлікке тарту.
Міндеттері:
1.”Еңбек” мемлекеттік бағдарламасы бойынша қатысушыларды қысқа мерзімді кәсіптік оқумен қамтамасыз ету;
2.Еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдыларға қысқа мерзімді кәсіптік оқыту.
Ресми бөлімнен кейін колледждын өндірістік шеберлері «Кондитер», «Наубайшы», «Аспаз», «Даяшы», «Арнайы тігінші» мамандықтары бойынша шебер-сыныптар көрсетті.

1. «Мусс торттары», «Жылтырақ әшекейлі мусс пирожныйлар»-арнайы пән оқытушысы Коптілеуова А. өндірістік оқыту шебері Боранбаева А. С.
  2. «Тонда піскен балық»- өндірістік оқыту шеберлері Жумағази Ж.С.,
    Искакова А.С.
  3. «Глютенсіз піскен нан»- өндірістік оқыту шеберлері Баярыстанова Д. К., Сейдуалы Ж. А.
  4. Ас майлықтарымен үстелге сервировка жасау» өндірістік оқыту шебері -Атыгаева А.С.
  5. «Сыйға тартылатын жастықтар»- өндірістік оқыту шебері Ғаниқызы А.