Астана қаласы әкімдігінің қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжінде шәкірттерінің өзінен озғанын калаған ұстаздар қауымы, жаңа белеске, үлкен өмірге қадам басқан студенттер  және салтанатты жиынға арнайы шақырылған қонақтар салтанатты жағдайда  Білім күні мерекесін атап өтті. Колледж директоры, зкономика ғылымдарының кандидаты З.А.Клышбаева білім алушыларды жаңа оқу жылымен құттықтап, оларға келешегінің кемел, баянды білім, тұғырлы тәлім, мазмұнды мұрат-мақсат, нұрлы жол, думанды шаққа жетуіне тілектестік білдірді.Ұлағатты ұстаздардың ерен еңбегін бағалаушылар және олардың бірден-бір болашақ көмекшілері  ата-аналар қауымы атынан із тілектер айтылды, оқу орнының табалдырығын алғаш аттағалы тұрған студенттерге «Білім кілті» табысталды.