03.02.21 ж. Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі алаңында тұрақты менеджмент ұйымдастыру жиынтығында ең белгілі қызметтердің бірі кейтерингтің ерекшеліктері мен оларды ұйымдастыру бойынша шеберлік сыныбы өткізілді. Курсқа қатысушылар, көп балалы отбасылардың өкілдері, заманауи десерттерді дайындап, керемет қызмет көрсетуді игерді.
Колледж басшысы З.А. Клышбаева: «Әлеуметтік бағдарлама – түрлі іс-шараларды өткізу және ақпараттық желілерді жасау үшін құралатын алаң. Мақсаты- менторинг көмегімен: қарым-қатынас, тәжірибе алмасу секілді өзін-өзі табу, тұлғалық даму, кәсібилену және өз жолын іздеуде халыққа көмек және қолдау көрсету.»